سیتادیوم ارومیه

مجتمع تجاری و تفریحی سیتادیوم ارومیه اولین شعبه از مجموعه مراکز تجاری تفریحی زنجیره‌ای سیتادیوم ارومیه است . بزرگترین و مدرن‌ترین مراکز خرید سیتادیوم ارومیه می باشد . اولین مرکز تجاری تفریحی زنجیره‌‌ای در ایران CITADIUM در ارومیه و رشت شعبه دارد . ساعت کاری و شماره تلفن سیتادیوم ارومیه پروژه در مرکز استان آذربایجانغربی . سیتادیوم در زمینی به مساحت حدودا پنجاه و چهار هزار متر مربع واقغ شده است . مراکز خرید ارومیه به دلیل اینکه این شهر یک شهر مرزی است و با ترکیه فاصله کمی دارد خرید لوازم آشپزخانه و صوتی و تصویری این شهر هستند . مرکز خرید و مجتمع امیرکبیر و مجتمع تجاری و تفریحی سیتادیوم ارومیه عنوان مدرن‌ترین مرکز تجاری تفریحی شمال غرب کشور است  . هایپرمارکت سیتادیوم ارومیه مرکز تجاری تفریحی 5 طبقه است .

مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه – شهربازی سیتادیوم ارومیه – urmcitadium – سیتادیوم ارومیه

شهربازی سیتادیوم ارومیه

مركز تجاری تفریحی و شهربازی سیتادیوم ارومیه G25Q+G3V اولین مرکز تجاری تفریحی زنجیره‌‌ای در ایران . شهربازی سیتادیوم ارومیه مجتمع بزرگ و تجاری  است که یک مجتمع تجاری تفریحی بوده و درست از چند سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است . این مرکز در فاز اول دارای امکانات مختلفی شامل شهربازی و باشگاه توانمندسازی کودکان است . سیتادیوم ارومیه دارای رستوران و کافی‌شاپ و سالن‌های ورزشی مجهز است که بیش از ۵۰۰ واحد پارکینگ هوشمند دارد . شهربازی کودکان و فودکورت در مجموعه سیتادیوم ارومیه محیا می باشد . در مغازه ها و فروشگاه های این مرکر خرید سیتادیوم ارومیه  شما با برند های مختلف و معتبر وارداتی مانند برندهای ترک رو به رو خواهید شد . شهربازی سیتادیوم ارومیه مناست همه سنین میباشد .

فود کورت سیتادیوم ارومیه

اولین فودهال شمال غرب کشور در استان آذربایجانغربی ارومیه بلوار سعدی فود کورت سیتادیوم ارومیه میتاشد . مراکز خرید ارومیه و تجربه خریدی رضایت‌بخش و بهمراه فود کورت سیتادیوم ارومیه . فودکورت  معمولا در پاساژها و یا مراکز خرید به عنوان یک سرویس  خدمات خرید ارائه می شود خریدی لذت‌بخش از بهترین برندهای ایران بولوار سعدی . تفریح فود کورت و مجتمع تجاری و تفریحی سیتادیوم ارومیه میباشد instagram.com/urm_citadium . فروشگاه های زنجیره ای درشهرهای بزرگ است و رسالت آن پدید آوردن نسلی جدید از مراکزخرید با ارائه خدماتی با کیفیت ممتاز می باشد . فود هال سیتامیت و فود کورت سیتادیوم ارومیه مکانی مناسب خانواده ها میباشد . تجهیز و راه‌اندازی صفر تا صد فودهال  و فود کورت در سیتادیوم ارومیه CITADIUM .

مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه

مرکز خرید سیتادیوم ارومیه

مجموعه مرکز خرید سیتادیوم ارومیه غرفه های تجاری تفریحی زنجیره‌ای میباشد . سیتادیوم ارومیه به عنوان یکی از مدرن‌ ترین و بزرگترین  مراکز خرید ارومیه است . بازارها و مراکز خرید مانند سیتادیوم ارومیه که باید از آنها دیدن کنید . مجتمع تجاری بزرگ یکی از معروف ترین بازارهای ارومیه می باشد که شامل فروشگاه‌ های معتبر و شهربازی سیتادیوم ارومیه رستوران‌ ها و سینما است و برای خریداران و تفریح کنندگان است . سیتادیوم ارومیه فضای مجلل و شیک خود به یکی از محل های محبوب urmcitadium خرید در شهر تبدیل شده است . از شلوغ‌ترین  شهر است که مناطق مختلف شهر را به هم متصل می‌کند مرکز خرید سیتادیوم ارومیه است . urmcitadium پاساژ امیرکبیر یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین مراکز خرید  urmcitadium ارومیه است instagram.com/urm_citadium .

urmcitadium

مجتمع تجاری urmcitadium نمای بسیار جالبی دارد و خرید از این پاساژ در طبقه‌های مختلف بسیار راحت شده است . تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه از جدیدترین، بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید این شهر است. ساخت این مجتمع تجاری تفریحی در سال ۱۳۹۵ شمسی آغاز شد . urmcitadium در پایان سال ۱۳۹۹، فاز اول آن با بازگشایی هایپرمارکت با وسعت حدود ۶۰۰۰ متر مربع آغاز شد . طراحی سیتادیوم ارومیه، از مفهوم گسترش شهر به‌سمت کوهستان استفاده شده است urmcitadium و این مفهوم را می‌توان در محل قرارگیری پروژه مشاهده کرد. مرکز خرید سیتادیوم ارومیه و پروژه سیتادیوم رو به کوهستان و در نوار مرزی در مرکز استان آذربایجانغربی شهر ارومیه قرار دارد . فود کورت سیتادیوم ارومیه دارای چندین واحد پارکینگ است و از دیگر امکانات رفاهی و تفریحی آن می‌توان به فودهال سیتامیت کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها است .

قرعه کشی سیتادیوم ارومیه

اخبار و رویداد‌ها و قرعه کشی سیتادیوم ارومیه بهمراه برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره تابستانه . برنامه های شاد روز کودک در مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه . فود کورت سیتادیوم ارومیه و مرکز خرید ارومیه از تنوع بالایی برخوردار بوده و به عنوان urmcitadium یکی از جاذبه های گردشگری و دیدنی ارومیه شناخته میشوند . ارومیه در نزدیکی کشورهای همسایه قرار دارد و قرعه کشی سیتادیوم ارومیه به لحاظ تجاری از موقعیت ویژه ای برخوردار است . با مراجعه به مراکز خرید مانند مرکز خرید سیتادیوم ارومیه این شهر می توانید انواع اجناس و محصولات را از بهترین برندهای داخلی و خارجی urmcitadium و با بهترین کیفیت تهیه کنید instagram.com/urm_citadium .

لوتی طرخ

مرکز خرید سیتادیوم ارومیه

فروشگاه سیتادیوم ارومیه

شعبه ی از مجموعه مراکز فروشگاه سیتادیوم ارومیه تجاری تفریحی زنجیره‌ای urmcitadium است . در سیتادیوم برندهای معتبری مانند جین وست و تی تی و کالای خواب جواهری urmcitadium . فروشگاه سیتادیوم ارومیه از جمله لارا و فلامینگو و پاما و ویکتورینوکس میباشند . سیتادیوم ارومیه فروشگاه های همچون کیش بهین و مزون خانه مد و فود کورت و شهربازی در سیتادیوم فعال هستند . مرکز تجاری تفریحی زنجیره‌ای سیتادیوم ارومیه سطحی از استانداردهای بین‌المللی مراکز خرید را برای مخاطبانش محیا ساخته است . سیتادیوم جهت ایجاد سطح عالی رضایت و تجربه‌ای متمایز از خرید و تفریح  مرکز تجاری تفریحی مدرن سیتادیوم ارومیه در کنار خانواده است . فروشگاه سیتادیوم ارومیه و فودهال، فضای تخصصی بازی کودکان و خرده فروشی‌های متنوع .

instagram.com/urm_citadium

ایستاگرام سیتادیوم ارومیه instagram.com/urm_citadium می باشد . مرکز تجاری تفریحی و فروشگاه سیتادیوم ارومیه زنجیره‌‌ای CITADIUM . سیتادیوم ارومیه به همراه آدرس، ساعت کاری، شماره تلفن در ایستاگرام urm_citadium است . بازار بزرگ ارومیه و مرکز خرید س یتادیوم ارومیه یکی از مراکز تجاری مهم شهر ارومیه در استان آذربایجانغربی ایران است .قرعه کشی سیتادیوم ارومیه  یکی از قدیمی‌ ترین و بزرگ‌ ترین بازار های ایران است که تاریخچه‌ ای بسیار قدیمی دارد urmcitadium . شهربازی سیتادیوم ارومیه به عنوان یکی از جاذبه‌ های توریستی ارومیه شناخته می شود . مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه این مجتمع یک سینما و فود کورت سیتادیوم ارومیه و رستوران‌ های مختلف و همچنینشهربازی سیتادیوم ارومیه  یک سالن بازی و سرگرمی نیز وجود دارد .

مرکز خرید سیتادیوم ارومیه یا همانمجتمع تجاری و تفریحی سیتادیوم ارومیه  یکی از بزرگ ترین و محبوب‌ ترین instagram.com/urm_citadium مراکز خرید استان آذربایجان غربی است. این مرکز خرید در شهر ارومیه واقع شده . فروشگاه سیتادیوم ارومیه به عنوان یک مرکز خرید چند منظوره شناخته می‌شود مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه .

برای درج تبلیغات خود دراین صفحه با ما تماس بگیرید

برای درج تبلیغات خود دراین صفحه با ما تماس بگیرید

گروه طراحی لوتی طرح در نظر دارد با تولید محتوای بهینه سازی شده  . لینک های متعددی در صفحات  اولیه سرچ گوگل به نمایش بگذارد تا بستری مناسب در فضای مجازی برای تبلیغات شما فراهم شود

شما میتوانید  با انتخاب صفحه متناسب با کسب و کار خود اقدام به تبلیغ فروشگاه - شرکت و یا هر نوع کسب و کاری که در ان فعالیت دارید تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید و به درامد کسب و کار خود بیفزایید

لوتی طرح تماس با ما
لوتی طرح خدمات لوتی طرح
1ارائه تبلیغات اینترنتی فروشگاه های انلاین
2 ارائه تبلیغات اینترنتی برای پیچ های اینستاگرام
3 ارائه تبلیغات اینترنتی برای کانال ها و گروه های تلگرام

لوتی طرح قوانین و نکات مهم
1وبسایت لوتی طرح صرفا یک وبسایت تبلیغاتی می باشد
2سایت لوتی طرح هیچ کالایی برای خرید و فروش ندارد
3لوتی طرح هیچگونه مسئولیتی
در قبال خرید و فروش در تبلیغات انجام شده ندارد
4سایت لوتی طرح هیج تعهدی در قبال دریافت وجه و کالای شما ندارد